Vedno ko kdo omeni Gimnazijo Ilirska Bistrica, se misli takoj vrnejo v leto 2004 in obdobje čudovitih štirih let. Pred odločitvijo za šolanje na lokalni gimnaziji sem imel pomisleke, ali je to pravo mesto zame, saj mi je bilo bližje tehnično šolanje v smeri računalništva. Skozi vsa poznejša leta pa opažam, kaj vse so mi dali gimnazija, profesorji, sošolci in domače okolje.

Po končani gimnaziji sem se vpisal na študij računalništva in informatike v Kopru in v tem času tudi že pridobival delovne izkušnje na različnih projektih. Bil sem aktiven član skupnosti Mozilla Slovenija, kasneje tam dobil prvo službo in do sedaj zaključil že kar nekaj projektov. Po tej poti sem bil kot programer del ekipe, ki je implementirala uporabniški vmesnik za prvi električni avtomobil Porsche z imenom Taycan, in delal tudi na drugih večjih nemških ter slovenskih projektih. Trenutno še vedno programiram uporabniške vmesnike in le-te tudi grafično ustvarjam. Tako je moje življenje prepleteno s kreativnostjo in logičnim razmišljanjem. Kot član prve bistriške gimnazijske generacije z znanjem in lepimi spomini iz srednješolskih klopi ponosno stopam po novih življenjskih poteh.