Poletna jazz šola ZGRABI ZVOK je namenjena vsem ljubiteljskim in profesionalnim glasbenikom, ki bi svoje glasbeno znanje na področju jazza in improvizacije ter skupinske igre radi izpopolnili na šest dnevni poletni šoli z izkušenimi mentorji.

Poleg standardnih individualnih in skupinskih ur za posamezne instrumente, je program Zgrabi Zvoka bistveno bolj razgiban, med drugim zajema tudi teoretične predmete (na različnih nivojih) in skupinske delavnice. Ker pa gre pri Zgrabi Zvoku seveda za neizbežno povezanost s festivalom MareziJazz, bo veliko pozornosti namenjene ravno big bandovski glasbi, saj bodo udeleženci zaigrali tudi v big bandu, ki bo rezultat enotedenskega dela predstavil na MareziJazz festivalu.

Prijave smo odprli danes in bodo odprte do torka, 12. marca 2024.
Zelo bomo veseli, če boste naše vabilo posredovali vsem, za katere menite, da je ta poletna šola primerna.

Datum: 7. – 12. julij 2024Kraj: Marezige in KoperPrijave:

https://forms.gle/fStwJUJcdXhyW43d8Rok za prijave: 12. marec 2024Prijavnina: 300 EUR

Mentorji:

• Trobenta, pozavna – Jan Lovšin
  • Saksofon – Gregor Zver
  • Bobni, tolkala – David Nik Lipovac
  • Električni bas, kontrabas – Simone Lanzi
  • Klavir- Blaž Pahor
  • Električna kitara, kitara – Leonard Medica Gregorič
  • Petje – Barbara Šinigoj
  • Big band – Sandi Štor
  • Teoretični predmeti – Sandi Štor

Več o utrinkih lanskoletne poletne šole ter dodatne informacije o letošnji si lahko ogledate na naših socialnih omrežjih (Facebook in Instagram) in naši spletni strani, kjer si lahko ogledate tudi preliminarni urnik.