V petek, 10. februarja 2017, ob 11.00 in ob 15.00 uri ter v soboto, 11. februarja 2017, ob 9.00 uri bo na Gimnaziji Ilirska Bistrica informativni dan. Predstavili bomo izobraževalna programa gimnazija in tehnik računalništva, ki ju izvajamo na ilirskobistriški enoti Šolskega centra Postojna. Predstavili bomo tudi obšolske dejavnosti in življenje na šoli.

V A B L J E N I !

Informativni dan Gimnazija Ilirska Bistrica - splet

Vabljeni k ogledu informativnega biltena Gimnazije Ilirska Bistrica in Šolskega centra Postojna (“KLIK” na spodnjo sliko).

Informativni bilten 2017

Vabljeni tudi k ogledu spodnjega videa, ki vabi na informativni dan Gimnazije Ilirska Bistrica (video vabilo so izdelali dijaki 4. letnika programa tehnik računalništva v okviru projektnega dne na temo »Delo v TV in glasbenem studiu«).