Fotografiranje oddelkov zaključnega letnika (4. A/IB in 4. R/IB) bo potekalo v sredo, 19. 5. 2021, in sicer v klubu šole po spodnjem razporedu:

UraOddelek
8.004. R/IB
8.504. A/IB

Dijaki, razredniki in učitelji, ki imate ob določenem času pouk, držite se razporeda in bodite točni!

Fotografiralo se bo oddelek kot celoto in dijake oddelka individualno (portretna fotografija dijaka za namen izdelave fotoknjige).

Prosimo, da pri izvedbi fotografiranja (gibanje po šoli) še naprej upoštevate priporočene smernice Ministrstva za zdravje in NIJZ-ja za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2.

Dijaki, imate možnost naročila »resne« fotografije, dimenzije 180 X 240 mm, z ovitkom in fotografijo šole, katere cena znaša 3,00 eur, ali dveh fotografij (»resne« in »vesele«), dimenzije 180 X 240 mm, z ovitkom in fotografijo šole, katerih cena znaša 4,00 eur. Cena digitalnega posnetka portretne fotografije dijaka znaša 1,20 eur. DDV je vključen v cene.

Naročila fotografij sprejemata razredničarki posameznega oddelka.