Gimnazija Ilirska Bistrica v sodelovanju s Klubom študentov Ilirska Bistrica organizira predstavitev fakultet, ki bo potekala v soboto, 13. januarja 2018, s pričetkom ob 15. uri na Gimnaziji Ilirska Bistrica v šolskem Klubu. Notranji vpogled na življenje, dogajanje in početje na posameznih fakultetah vam bodo iz prve roke predstavili študentje/ke s posamezne fakultete. Predstavitev je namenjena vsem, ki vas zanima, kaj se počne, kaj se dogaja na različnih – tako naravoslovnih kot družboslovnih in humanističnih – slovenskih fakultetah. VABLJENI!

Predstavljene bodo sledeče fakultete:

• Filozofska fakulteta (UL) – anglistika, španščina, primerjalna književnost, psihologija, pedagogika in andragogika,
  • Fakulteta za humanistične študije (UP) – slovenistika, geografija, zgodovina, arheologija, medijski študiji, italijanistika in medkulturno jezikovno posredovanje (angleščina-italijanščina in angleščina-francoščina),
  • Pedagoška fakulteta (UL) – socialna pedagogika,
  • Fakulteta za socialno delo (UL),