Zdravniški pregled za dijake/inje 3. R/IB bo potekal po abecednem vrstnem redu v dveh skupinah, in sicer:

• v torek, 5. 10. 2021, za dijake/inje s priimki od A do V. A.;
  • v torek, 12. 10. 2021 za dijake/inje s priimki od V. T. do Ž.

Z natančnim potekom in razporedom bo dijake/inje seznanila razredničarka v šoli.

Po končanem pregledu nadaljujejo s poukom.

Dijaki/nje naj imajo s seboj zdravstveno kartico, cepilno knjižico – predvideno je cepljenje proti tetanusu ter podpisano izjavo s strani staršev, da soglašajo/ne soglašajo s cepljenjem (izjavo dobijo pri razredničarki).

Na dan pregleda bodo dijaki/nje imeli tudi laboratorijske preiskave (odvzem krvi in vode), za katere pa ni potrebno biti tešč.

Na pregled naj pridejo samo zdravi dijaki/nje, ki naj upoštevajo vse predpisane varnostne ukrepe.

Dijaki/nje, ki nimajo izbranega zdravnika v Ilirski Bistrici in niso še opravljali sistematskega pregleda v ZD Ilirska Bistrica, morajo pred zdravniškim pregledom od osebnega zdravnika pridobiti izpis iz zdravstvenega kartona in ga prinesti s seboj.

Zdravniški pregled je za dijake/inje obvezen.

Dijaki/nje oddelka 3. A/IB bodo zdravniški pregled imeli v torek, 12. 10. 2021.

Z natančnim razporedom bo dijake/inje seznanila razredničarka v šoli.

Po končanem pregledu nadaljujejo s poukom.

Dijaki/nje naj imajo s seboj zdravstveno kartico, cepilno knjižico – predvideno je cepljenje proti tetanusu ter podpisano izjavo s strani staršev, da soglašajo/ne soglašajo s cepljenjem.

Dijaki/nje, ki nimajo izbranega zdravnika v Ilirski Bistrici in niso še opravljali sistematskega pregleda v ZD Ilirska Bistrica,  morajo pred zdravniškim pregledom od osebnega zdravnika pridobiti izpis iz zdravstvenega kartona in ga prinesti s seboj.

Zdravniški pregled je za dijake/inje obvezen.

Kajetana Tornič,
koordinatorica OIV/ID