Dijaki četrtega letnika programa tehnik računalništva so imeli v torek, 7. 1. 2023, projektni dan Delo v televizijskem in glasbenem studiu, v okviru katerega so se seznanili z multimedijskimi vsebinami in spoznali, kaj vse se skriva v zakulisju glasbene in televizijske produkcije. Ogledali so si prostore lokalne televizije TV Galeja in obiskali glasbeni studio podjetja Madd, d. o. o., kjer so preizkusili snemalne tehnike in studijsko video ter glasbeno opremo. V televizijskem studiu so se v vlogah voditelja in intervjuvanca postavili pred kamero ter posneli intervjuje. V glasbenem studiu pa so posneli dialoge, ki jih bodo v šoli obdelali v radijski oglas za oglaševanje informativnega dne.

Za realizacijo projektnega dne se zahvaljujemo Srečku Kovačiču in Milošu Valenčiču, ki nas vsako leto gostita v svojih prostorih.

Galerija slik

Izvedbo projektnega dne sta v sodelovanju z Gimnazijo Ilirska Bistrica omogočila
podjetje Madd, d. o. o., in Zavod za televizijsko dejavnost TV Galeja Ilirska Bistrica.