Gimnazija Ilirska Bistrica bo v sredo, 15. decembra 2021, ob 12.30 odprla svoja virtualna vrata.

Vabimo vas, da doživite življenjski in delovni utrip naše šole v spletnem okolju aplikacije Zoom.

Spoznali boste izobraževalna programa gimnazija in tehnik računalništva, ki ju izvajamo na naši šoli. Na daljavo boste lahko sodelovali pri interdisciplinarnem pouku splošnoizobraževalnih in strokovnih predmetov s področij naravoslovja, tujih jezikov, računalništva in multimedije.

Program:

12.30–12.50uvodni del (o šoli)
12.50–13.30obisk interdisciplinarnega pouka na daljavo (obiskovalci izbirajo med interdisciplinarnim poukom biologije in nemščine ali interdisciplinarnim poukom računalniškega programiranja, oblikovanja spletnih strani in multimedije).

Dneva odprtih vrat se lahko udeležite s prijavo na spletni obrazec. Dan pred spletnim dogodkom boste na e-poštni naslov, ki ga boste navedli v obrazcu, dobili vabilo in povezavo za dostop do spletnega okolja, v katerem se bo odvijal letošnji dan odprtih vrat Gimnazije Ilirska Bistrica.

Vljudno vabljeni na virtualni obisk naše šole!

Virtualno se sprehodi po naši šoli

Video predstavitev gimnazijskega programa
Video predstavitev programa tehnik računalništva