V sredo, 16. septembra 2020, bo na Gimnaziji Ilirska Bistrica organizirano predavanje in opravljanje izpita iz varstva pri delu za prvi letnik in opravljanje izpita iz varstva pri delu za tretji letnik programa tehnik računalništva.

Izvajalca predavanja in izpita iz varstva pri delu bosta Boris Cunja, dipl. inž. pom., in Matic Jesenšek, spec. dipl. var. inž.

Dijaki morajo imeti s seboj pisalo in beležko oziroma zvezek. Pri pisanju izpita navaden svinčnik ali rdeč kemični svinčnik NISTA DOVOLJENA.

Predavanje in izpit bosta potekala po spodnjem razporedu:

Šol. uraRazredVsebinaŠt. učilnice
1. in 2.3. R/IBIzpit (pisno preverjanje znanja)7
3. a in 4. b1. R/IBPredavanje13
5.1. R/IBIzpit (pisno preverjanje znanja)13

Za dijake 1. R/IB oddelka sta udeležba na predavanju in opravljen izpit iz varstva pri delu OBVEZNA za pristop k opravljanju praktičnega usposabljanja pri delodajalcu (PUD) v 2. letniku. Za dijake 3. R/IB oddelka je opravljen izpit iz varstva pri delu OBVEZEN za pristop k opravljanju PUD-a v 3. letniku. Izpit iz varstva pri delu in opravljen PUD v 2. in 3. letniku sta pogoj uspešno zaključenega srednješolskega strokovnega izobraževalnega programa tehnik računalništva. Vodstvo šole