V jesenskih počitnicah v okviru projekta RaST nadarjenim dijakom Gimnazije Ilirska Bistrica oziroma “dijakom, ki želijo več” ponujamo naslednja tabora in delavnico s področja ključnih kompetenc za vseživljenjsko učenje, tehnike in umetnosti:

Udeležba in namestitev je za dijake brezplačna, morajo pa sami poskrbeti za prevoz do kraja izvajanja (na zgornjih povezavah je več informacij).

Prijava dijakov poteka preko spletne strani www.projekt-rast.sirok za prijavo na zgornje aktivnosti je 21. 10. 2019.

Digitalno so informacije o projektu RaST dosegljive tudi na Instagramu #RazvijSvojTalent in Facebooku RazvijajmoTalente.

Do 25. 10. 2019 se lahko dijaki prijavljajo tudi na 29 aktivnosti, ki jih organizirajo v projekt RaST vključene šole. Najdete jih na spletni strani projekta (v zadnjem iskalniku “Možna prijava dijakov vseh šol” izberite “Možna prijava dijakov vseh šol”) oziroma tukajSeznam aktivnosti z neposrednimi povezavami na več informacij in spletno prijavo za vsako. Za prevoze do in od aktivnosti dijaki poskrbijo sami.