Prvi šolski dan v šolskem letu 2017/18 se za dijake/inje vseh letnikov gimnazijskega programa in programa tehnik računalništva začne v petek, 1. septembra 2017, ob 8.00 uri. Dijaki/inje se zberejo v učilnicah po naslednjem razporedu:

ODDELEK IZOBR. PROGRAM RAZREDNIK/ČARKA ŠT. UČILNICE
1. A/IB Gimnazija Erika Gombač 9
2. A/IB Gimnazija Marja Oberstar 7
3. A/IB Gimnazija Bojana Rosina Simonič 12
4. A/IB Gimnazija Klavdij Logar 4
1. R/IB Teh. računalništva Romana Štajnrajh 6
2. R/IB Teh. računalništva Dolores Sitar 11
3. R/IB Teh. računalništva Vinko Zbačnik 5
4. R/IB Teh. računalništva Martin Simčič 17

Po dveh šolskih urah razrednih opravil z razredniki/čarkami ob 9.35 uri sledi malica, ob 10.00 uri pa v spremstvu razrednikov/čark odhod v Dom na Vidmu, kjer je ob 10.30 uri predviden ogled igranega filma Naša mala mis[1]. Ogled filma bo trajal predvidoma do 12.30 ure.

Drugi šolski dan v ponedeljek, 4. septembra 2017, bo pouk potekal po urniku in običajni časovni razporeditvi ur.

OPOZORILO: ODHODI ŠOLSKIH AVTOBUSOV SO PO OBIČAJNEM VOZNEM REDU, KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI ŠOLE.

Želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta!

[1] Trajanje: 101 min / Leto: 2006 / Država: ZDA / Jezik: angleščina / Scenarij: Michael Arndt / Režija: Jonathan Dayton, Valerie Faris / Igrajo: Steve Carell, Abigail Breslin, Greg Kinnear, Toni Collette, Paul Dano, Alan Arkin, Bryan Cranston, Jill Talley