Spoštovani starši!

Vabimo Vas na popoldansko govorilno uro, ki bo za starše dijakov vseh letnikov gimnazijskega programa in programa tehnik računalništva v ponedeljek, 23. aprila 2018ob 16.30 uri v prostorih Gimnazije Ilirska Bistrica.

Zaradi lažje izvedbe popoldanske govorilne ure in zagotovitve prisotnosti profesorjev/ic Vas prosimo, da svojo udeležbo na popoldanski govorilni uri potrdite z izpolnitvijo spletnega obrazca, v katerem označite, katerega profesorja/ico želite obiskati.

Spletni obrazec najave obiska na popoldanski govorilni uri.

Svojo najavo obiska na popoldanski govorilni uri lahko sporočite tudi na telefonsko številko šole (05) 711 11 13 ali razredniku/čarki oddelka, ki ga obiskuje Vaš/a sin/hčer, preko spletne aplikacije eAsistent.

Udeležbo na popoldanski govorilni uri potrdite z izpolnitvijo spletnega obrazca oz. sporočite na telefonsko številko ali preko spletne aplikacije eAsistent najkasneje do četrtka, 19. aprila 2018, do 14. ure.

Razpored učilnic bo objavljen na oglasni deski šole v prvem nadstropju.

Vljudno vabljeni!