Odlok vlade o izvajanje pouka na daljavo se podaljšuje.

Pouk na Gimnaziji Ilirska Bistrica bo v tednu od 11. do 15. 1. 2021 potekal po urniku (glejte Urnik videokonferenc za dijake – ENAJSTI TEDEN), in sicer:

• dijaki 1. in 3. letnika imajo Zoom učne ure vsak dan 1., 3., 5. in 7 uro. Ostale zadolžitve so v spletnih učilnicah.
  • dijaki 2. in 4. letnika imajo Zoom učne ure vsak dan 2., 4. in 6. uro. Ostale zadolžitve so v spletnih učilnicah.

Za dijake zaključnega letnika velja, da se v dogovoru med dijaki in učitelji lahko izvajajo dodatne Zoom učne ure.

Ostala določila izvajanja pouka na daljavo ostajajo nespremenjena.

Dijake prosimo, da spremljate objave na spletni strani šole, kjer vas bomo sproti obveščali o izvajanju pouka v skladu s sklepi vlade, navodili MIZŠ-ja in NIJZ-ja.

Dijaki zaključnega letnika boste o spremembah pri izvedbi splošne in poklicne mature v letu 2021 pravočasno obveščeni, v januarju 2021.